dne 12.04 závřeno

Pořídili jste si nový (odkaz) a teď nevíte, co udělat s tím starým? Je škoda, aby jen tak ležel v šuplíku. I ten starý Vám může být ještě k užitku.

Rádi (odkaz) za skutečně bezkonkurenční ceny. Mnoho lidí si svůj starý Apple jen schová do šuplíku a čeká, že se jim třeba ještě bude hodit. Ale přiznejme si to, máme tendenci, když se nám něco rozbije, se vrátit ke starým věcem, nebo si raději pořídit něco nového? Většina lidí v průměru nahrazuje starý telefon, iPad, či MacBook za nový jednou za dva roky. Nemusíte si doma dělat skladiště Vašich bývalých spotřebičů. Raději je poskytněte na výkup. Udělají tak užitek Vám i někomu dalšímu.

Pokud se rozhodnete zbavit se svého starého MacBooku, máte dvě možnosti, jak si za něj peníze vybrat. Buďto je dostanete jako hotovost, nebo protiúčtem a vyberete si nový (odkaz), (odkaz), či jiný Apple z naší nabídky. Můžete tak cenu nového produktu velmi snížit. Tím, že (odkaz) Váš starý MacBook odprodáte, tak můžete získat nový telefon za skutečně skvělou cenu, a navíc ušetříte místo, které by Vám jinak doma zabíral. Naše vysoké postavení na trhu nám umožňuje nabídnout skutečně bezkonkurenční výkupní ceny.

Proč poskytnout Apple k výkupu zrovna AppleTRH.cz?

Přinášíme Vám několik výhod. Kromě profesionálního a vstřícného přístupu, který je pro nás samozřejmostí, jsou to především:

  • Nejvyšší výkupní ceny na trhu
  • Peníze ihned na ruku
  • Široký výběr produktů pro nákup na protiúčet

Přineste svůj starý MacBook a my Vám za něj nabídneme cenu. Jestliže se Vám bude naše nabídka zamlouvat, potom Vám ihned můžeme vyplatit peníze na ruku, nebo si můžete vybrat kterýkoliv z produktů a z jeho ceny Vám výkupní cenu odečteme. Je to jednoduché a výhodné pro obě strany. Proto se na nás neváhejte obrátit.

(obrazek)

26.11.2016