22.02 zavřeno

Společnost Apple je pokroková společnost, která jde každým dnem a každým krůčkem kupředu, což je jasné a i když občas klopýtne, vstane a snaží se z chyb poučit a dělat věci ještě daleko lépe a kvalitněji. Například v systému iOS 10, který se aktuálně připravuje a již jsou dostupné pro samotné vývojáře bety pro testování a vychytávání zpětné vazby, můžeme se těšit na celou řadu novinek.

Jednou z největších novinek je živé vysílání, které bude již podporovat aplikace s názvem Swift Playground, kterou společnost Apple představila na nedávno uvedeném WWDC Eventu, který byl plný novinek. Novinky jsou sice jen co se týče aplikací a systému a žádné produktové novinky zde bohužel nejsou, nicméně i systémové novinky se počítají a je potřeba s nimi počítat.

(obrazek)

Aplikací, kd je možné živě vysílat je poměrně hodně - takový YouTube, Facebook nebo hodně oblíbený Twitch to umí poměrně delší dobu a jedná se o funkci, kterou samotní uživatelé využívají poměrně hodně a to díky skvělé podpoře, rychlosti a celkově i dobré aplikaci, která je rychlá a stále stabilní.

Novinky v iOS 10 budou poměrně velké a již nyní se na ně celá řada uživatelů těší a jelikož se bude jednat o poměrně velký upgrade, můžeme se těšit na nespočet novinek, díky kterým bude celkově systém stabilnější, rychlejší a mít daleko lepší odezvu, což je skvělá věc, kterou budete milovat.

V každém případě živé vysílání přímo ze systému bude ideální věc a ještě uvidíme, jak se společnost této myšlenky chytne a jakým způsobem ji celkově využije, jelikož konkurence nikdy nespí a je tu stále a stále. Na druhou stranu Apple nikdy v ničem jak se říká nezaspí, takže se můžeme těšit na další a další novinky, které budu následovat a plnit naše očekávání.

14.08.2016