Apple nedávno uvedl nové a vylepšené modely MacBooku s 12" Retina displejem, které jsou k dispozici také v Rose Gold barvě, což je poměrně velká novinka, kterou si lidé a hlavně ženy oblíbí opravdu velice rychle. Ano, jedná se o dobrý krok, nicméně lidé se ptají a chtějí nové aktualizace zařízení jako je MacBook Air nebo MacBook Pro. V podstatě poslední novinka byla uvedena dva roky zpátky, tedy v roce 2014 a to byl MacBook s Retina displejem.

Ano, o rok později, v roce 2015 vyšel mají upgrade, nicméně ne tolik zásadní, aby se dalo používat zařízení jako úplnou novinku. A proto se lidé neustále ptají - bude letos uvedený nějaký nový MacBook? MacBook Pro? MacBook Air? Jaké novinky budou?

(obrazek)

V každém případě by se již novinky měly objevit, jelikož zařízení jako je MacBook nebylo dva roky aktualizovanou nějakou větší novinkou, což je rozhodně velká škoda, jelikož se jedná o hodně oblíbené zařízení, které si lidé žádají a denně aktivně používají.

Na internetu se také objevila zmínka o tom, že vy se v září měly objevit nové MacBooky, které budou ultra tenké - nicméně se jedná zatím o pouhé spekulace, které nejsou nijak podložené a lidé si je mohli pouze a jenom vymyslet. Nicméně na druhou stanu se jedná o novinky, které jsou potřeba.

Díky tomu se Apple snaží zareagovat a hlavně minimalizovat svoje produkty, proto si řada lidí a specialistů myslí, že Apple půjde cestou, kdy se bude snažit spojit MacBook Air a jeho tenkost s MacBookem Pro a jeho výkonem a kvalitním displejem.

Každopádně vše se ukáže pravděpodobně až v září, kdy se koná další Apple Event a na kterém bychom měli zahlédnout novinky v podobě nového iPhone 7, na kterém se již intenzivně pracuje, ale také i zmíněné MacBooky, které na upgrade a celkové vylepšení čekají již dlouhé dva roky.

05.05.2016