Od 18.07 do 22.07 závřeno

Při pohledu z okna do krásného dne, který je plný sluníčka, tepla a dalších věcí, které na jednu stranu máme rádi, nicméně na druhou stranu je nám velké horko, potíme se a chceme se za každou cenu nějakým způsobem ochladit. V tomto případě na řadu přichází větráček pro iPhone.

Možná si právě klepete na čelo a říkáte si - větráček pro iPhone? Vždyť skoro každý z nás máme doma velký větrák či ventilátor a v tom nejlepším případě i klimatizaci, která nás dokáže dokonale ochladit, ale větráček pro iPhone.

(obrazek)

Ano, jedná se o malý větráček pro iPhone, který pokud zapojíte do konektoru pro nabíjení, vrtulka se začne točit a díky tomu se můžete dokonale a příjemně ochlazovat. Jedná se o skvělou věc, kterou si můžete pochopitelně i vy ke svému iPhonu nebo vlastně i iPadu pořídit.

Cena na českých internetových obchodech je okolo 200 – 300 korun, nicméně pokud nechcete moderní větráček do druhého dne a počkáte si nějakou dobu, můžete si ji objednat ze zahraničních e-shopů, kde Vás úplně ten samý větráček objednat za 20 – 30 korun, což je poměrně hodně velký finanční rozdíl.

Jedná se o moderní novinku, která je hodně v oblibě a díky které se můžete vlastně za každé okolnosti ovívat a nechat se díky proudícímu vzduchu mírně ochlazovat. Jedná se hlavně o ideální možnost na cesty, do auta, nebo do vlaku či do práce.

Malý větráček strčíte do kapsy a kdykoliv jej můžete vytáhnout, propojit s iPhonem nebo iPadem a vesele používat. Jestliže se tedy chcete nějakým způsobem vyhnout a ochránit se před horkými letními dny, rozhodně využijte tuto nabídku, která se rozhodně vyplatí a vy budete příjemně překvapeni.

28.07.2016