Aplikaci Instagram, kterou již nějakou dobu vlastní společnost Facebook není potřeba zdlouhavě představovat. Na druhou stranu je vhodné zmínit, že právě na této sociální síti se mnohdy vyskytují hodně zajímavé fotografie, videa a celkově zajímavý obsah či upravené a editované fotografie, které budete mít rozhodně rádi.

Například v poslední době se hodně uživatelům líbí editace, které dělá v Photoshopu uživatel s přezdívkou shusaku1977 a jedná se o nové, moderní a celkově hlavně originální ztvárnění známých obrazů a uměleckých děl, které upravuje k obrazu svému.

Jedná se o moderní obrazy od známých a světových malířů, které jsou rozšířeny o produkty společnosti Apple. Nebudeme dlouho předbíhat, podívejte se sami a uvidíte.

(obrazek)

(obrazek)

(obrazek)

(obrazek)

(obrazek)

(obrazek)

Díky těmto editacím se  dostává samotný autor dále a dále, jelikož za ním stojí dlouhá a velká řada podporovatelů, což je dokonalé a hlavně ideální v tom, že postupuje dále a sami fanoušci mu posílají další náměty, díky kterým může svoje editace a úpravy ještě vylepšovat.

29.07.2016