dne 4.02.2023 otevřeno do 12.00

Na tomto magazínu jsme si již několikrát ukazovali nejrůznější testy mobilního telefonu iPhone, kde jej lidé házejí ze střechy budov, zkoušejí jeho celkovou odolnost při různých pádech a to jak s krytem, tak i bez krytu.

V dnešním článku si společně můžeme ukázat, jestli je iPhone neprůstřelný. Jedná se o další z poměrně hodně šílených testů, které Vám přinášíme a ukazujeme, zda je možné aby byl iPhone 5 neprůstřelný.

Aby se nejednalo o jen tak jednoduchou recenzi a článek s videem, kdyby samotný aktér ve videu nenalepil na každý iPhone 60 tvrzených skel na displej. Jedná se o ojedinělou věc, kdy střílí z pistole na samotný iPhone, který má na displeji nalepených celkem neuvěřitelných 60 tvrzených skel.

Nebudeme dlouho zdržovat a podívejte se na samotné video i vy a udělejte si o tom svůj vlastní obrázek.

iPhone pochopitelně neprůstřelný není, což je zcela jisté i bez těchto testů – nejedná se o zařízení, které by bylo vyráběno z odolných materiálů, které vydrží ránu z pistole nebo pády z několika patrové budovy.

V každém případě se jedná o velmi zajímavé testy, které nám ukáží jak na tom samotné zařízení je s neprůstřelností i potom, co je na jeho displeji nalepeno neuvěřitelné množství tvrzených skel, které toho vydrží opravdu hodně.

Vydrží toho hodně, ale reálnou ránu z pistole bohužel ne, ikdyž by to bylo velmi zajímavé, kdyby tyto funkce ovládal – nicméně na neprůstřelný iPhone nebo i další zařízení si budeme muset ještě zřejmě nějaký čas počkat.

25.08.2016