Jestliže hrajete hru Pokémon GO, rozhodně chodíte po městě, bláznivě chytáte Pokémony a užíváte si tuto dokonalou a moderní hru. V každém případě Vás rozhodně stejně jako miliony dalších lidí po celém světě trápí další věc, kterou je životnost vaší baterie na iPhone nebo jakémkoliv jiném telefonu.

Díky tomu, že máte neustále spuštěnou aplikaci Pokémon GO, GPS navigaci, datový tarif a celkově ovládáte neustále telefon, je vysoká pravděpodobnost, že se Vám bude hodně a možná až extrémně rychle vybíjet Váš iPhone nebo celkově telefon.

V tomto případě přichází na řadu externí baterie, které se běžně prodávají a můžete si je každý zakoupit pro svoji potřebu. Externí baterie jsou různé a obsahují různé hodnoty a kvalitu.

Právě proto se na trhu objevila značka LunearFlux s produktem Pokecharger Portable Battery, což je dokonalá externí nabíječka o vysoké kvalitě, díky které vydržíte celý den běhat po městě s telefonem v ruce, což je dokonalost sama o sobě.

(obrazek)

Díky této dokonalé externí baterii budete rychle a hlavně bezpečně napájet svůj iPhone a to bez problémů, které jsou mnohdy s levnými nabíječkami. Pokecharger Portable Battery je velmi tenká, ale na druhou stranu výkonná externí nabíječka, který nabije iPhone až dvakrát rychleji, než standardní a konkurenční nabíječky.

Díky této nabíječce nebudete zbytečně dlouho čekat, než se Vám zařízení nabije, což je pro hráče hry Pokémon GO to nejdůležitější. Na druhou stranu je také skvělé to, že je tato externí nabíječka s motivem pokébalu, což je opět velmi stylové a každý hráč hry Pokémon GO si právě tuto externí nabíječku rozhodně nesmí nechat ujít.

Pokud o ni máte opravdu zájem, jedná se o Pokecharger Portable Battery s kapacitou 3300 mAh, což dokonale stačí pro jedno rychlé nabíjení celého telefonu. Externí nabíječku můžete zakoupit právě na (odkaz), kde je ještě pár dní akce s 50 procentní slevou, což je velmi příjemné.

04.09.2016