dne 12.04 závřeno

Evernote je skvělá aplikace, která si za roky své aktivity vybudovala skvělou základnu uživatelů, kteří aplikaci ženou dále kupředu, posílají jednotlivé nápady na vylepšení a chtějí ji vylepšovat a uzpůsobovat pro každého z nás, což je velmi chvályhodné a rozhodně by měla aplikace šanci na úspěch.

Úspěch pochopitelně sdílí již několik let, nicméně poslední dobou změnila cenovou politiku, což již není tak přívětivé pro samotné fanoušky celé aplikace Evernote, což se jim poměrně hodně nelíbilo a to až natolik, že se rozhodli aplikaci opustit a najít si jinou alternativu k aplikaci Evernote, která nebude tak cenově bláznivá, což je logický a zcela pochopitelný krok.

(obrazek)

V každém případě je vidět, že peníze vládnou světu a firmy, které dělají skvělé produkty si je chtějí nechat pochopitelně i náležitě zaplatit, což je sice logické, nicméně nějaké drobné poplatky by byly daleko lepší, než nějaké velké zásahy do cenové politiky, které nejsou moc reálné a hlavně naštvou tisíce spokojených zákazníků.

Změna ceny naštvala a hlavně na druhou stranu i přiměla hodně samotných uživatelů přemýšlet o změně, což je poměrně velký krok, který nebude jen tak lehký, když vezmete v potaz, že aplikaci Evernote využíváte pro poznámky, ukládání obrázků, ale i dalších životně důležitých papírů a dokumentů, které můžete snadno do aplikace naimportovat a díky tomu si děláte z aplikace Evernote vlastní kancelář a sekretářku v jednom, což je skvělá funkce.

Pokud jste s aplikací spokojení, platíte drobné poplatky, které tolik nepocítíte, rozhodně se vám najednou nechce investovat závratné částky, které jsou zcela nesmyslné. Uvidíme jak se Evernote zachová a jak bude na tento podmět reagovat – jestli zlevní, nebo nechá spousty zákazníků odejít.

26.08.2016