Připravovaný iPhone v pořadí již sedmá verze by mohla vyjít ještě v letošním roce, nicméně bližší specifikace jak o zavedení do prodeje a poskytnutí trhu bohužel nevíme, stejně tak jako se neví jestli bude iPhone 7 v modré barvě, vlastně se neví i jaké bude mít bližší specifikace a všechno je ještě jak se říká ve hvězdách.

Nicméně na druhou stranu spekulací a domněnek je doslova a do písmene plný internet a lidé se předhánějí v tom, jak bude iPhone 7 vypadat, jaké bude mít celkové funkce, rozměry a jaké bude využívat technologie, což je rozhodně dobře, jelikož je vidět, že se o firmu hodně lidí zajímá a žene ji kupředu.

(obrazek)

Pokud se ptáte na to, co iPhone 7 bude všechno obsahovat a jak bude vlastně celkově vypadat – bohužel Vás zklameme, jelikož přesné specifikace nejsou známé – nicméně alespoň nějaké základní informace se proslýchají, ikdyž nejsou oficiálně ze strany společnosti Apple potvrzené.

O tom, že bude modrá verze iPhone 7 jsme si již na našem magazínu četli a to si myslíme, že je reálná věc, která bude rozhodně k dispozici. Dále by měl mít iPhone 7 duální blesk na fotoaparátu, což je hodně diskutované téma a jeden tábor si myslí, že duální fotoaparát bude a druhá strana si myslí, že naopak nebude. Kde bude pravda ukáže až oficiální představení, které bude snad ještě v tomto roce.

Další novinky a moderní technologie jsou ještě stále ve hvězdách, nicméně pevně věříme, že si je Apple nechává hezky rozležet v hlavě a hlavně je do nového zařízení aplikuje a bude se jednat opět o dokonalou a moderní novinku, která ukáže opět směr pro mobilní telefony a funkce na dalších několik let dopředu, jak ostatně u společnosti Apple bývá zvykem.

23.08.2016