Jste například hodně často na cestách, nicméně na druhou stranu stále máte rádi, pokud víte a jste v obraze o tom, co se děje v České republice? Jak jinak tento v uvozovkách problém vyřešit, než díky aplikaci (odkaz), kterou si do svého iPhonu nebo iPadu můžete stáhnout.

V samotné aplikaci naleznete všechny potřebné články, ale také hlavně videa, díky kterým budete ihned v čele dění a budete mít dokonalý přehled o všech situacích v České republice. Jedná se o jednoduchou, skvělou a nenáročnou aplikaci, na kterou si zvyknete během chvilky. Samotná aplikace je ke stažení zdarma, takže pokud máte zařízení s operačním systémem iOS, nebo i konkurenční systémy, rozhodně neváhejte a zkoušejte.

Aplikaci a její obsah v ní je denně aktualizován a to přesně podle toho, co se jedna doma v České republice, ale také všude ve světě děje. Pokud tedy potřebujete mít dokonalý přehled o všem možném, rozhodně doporučujeme aplikaci Česká Televize, na kterou si velmi rychle zvyknete, ale také ji budete prakticky denně používat.

Samotná aplikace je nesmírně jednouchá – přehledně vidíte (odkaz) a také v kolik začíná jejich vysílání, což je ideální v tom, že si můžete pustit telefon právě ve chvíli, kdy víte, že dané vysílání a přímé přenosy s informacemi o aktuálním dění začínají.

V aplikaci naleznete jak video reportáže, tak i textové články, které si můžete postupně číst a to je nejlepší v případech, pokud nemáte dostatečně silný signál na internetové připojení. Jednoduché je celkové její ovládání, kdy nepotřebujete žádné zdlouhavé nastavování, potřebujete jenom klid pro sledování zpráv z aktuálního dění v České republice.

(obrazek)

Pokud tedy hodně cestujete nebo jste zaneprázdněni během celého dne a chcete mít přehled o všem, co se okolo nás děje, rozhodně aplikaci s názvem (odkaz) doporučujeme.

29.08.2016