Ti z vás, kteří sledují dění okolo společnosti Beats Electronics, již určitě ví, že je tato společnost třetím rokem ve vlastnictví Applu. Ten se velmi dobře stará o udržení vysoké úrovně produktů této společnosti a zásobuje nás stále novými modely sluchátek. 

Již včera jste si na internetu mohli přečíst dohady o vypuštění nového modelu bezdrátových sluchátek BeatsX. Nyní je vše oficiálně potvrzeno, protože na Twitter profilu Beats By Dre se dnes ráno objevila informace, že nová sluchátka BeatsX půjdou do prodeje již tento pátek. 

O nových sluchátkách toho zatím mnoho nevíme, je však už nyní zřejmé, že na výběr budete mít z barevných provedení bílá nebo černá a později budou přidány také varianty šedá a modrá. Zásadním prvkem těchto sluchátek bude čip W1 od Applu, který používá Bluetooth k rychlému propojení sluchátek s iPhonem. To prý bude fungovat jednoduše tak, že pokud zapnete sluchátka a položíte je do blízkosti iPhonu, automaticky se velmi rychle připojí. Oproti Apple AirPods se sluchátka liší především lankem, které je drží pohromadě a zamezí tak ztrátě jednoho ze sluchátek. 

(obrazek)

07.02.2017