Hledáte vhodnou a hlavně použitelnou powerbanku, která bude stát třeba více peněz, nicméně s ní budete moci nabíjet všechny Vaše zařízení a to jak iPhone, tak i MacBook a například i další příslušenství? Pokud ano, rozhodně čtěte tento článek až do konce.

Na serveru (odkaz), který slouží k podporování zajímavých a hlavně nadějných projektů, kde lidé nebo začínající firmy prezentují svoje nápady a chtějí tímto způsobem oslovit lidi a poprosit je o finanční dar a příspěvek pro realizaci jejich projektu.

Stejným způsobem postupovat i projekt Omnicharge, který chtěl vybrat celkem 50.000 dolarů a nakonec se mu podařilo vybrat více jak 1.100.000 dolarů, což je neuvěřitelná částka, která pro rozjezd firmy bohatě stačí.

Nicméně se pojďme vrátit k tématu – Omnicharge je dokonalá externí powerbanka, která má výkon 20.400 mAh nebo menší, který disponuje energií 13.600 mAh. Jedná se o malinkou krabičku, díky které můžete nabít až 1,5 krát 12“ MacBook, 9krát iPhone nebo i několikrát jiná zařízení, které vlastníte – klidně i kamery GoPro, fotoaparáty nebo i další věci.

Powerbanka Omnicharge obsahuje navíc dva USB porty a jednu AC/DC zástrčku, což je opět dokonalá věc, díky které můžete nabíjet svoje MacBooky. Kapacity jsou tedy jasné – menší verze má 13.600 mAh a větší a výkonnější má 20.400 mAh. Navíc je na přední straně malý OLED displej, díky kterému budete dokonale a hlavně přehledně vědět, jaký je aktuální stav nabití, jaký je čas a také jakou má powerbanka teplotu.

21.08.2016