Ještě není oficiálně uvolněný ani představený iPhone 7 a na internetu již pronikají informace o tom, že světový kolos Foxconn, který má také pobočky i v České republice již zahájil samotný vývoj pro novou kostru, tedy šasi na iPhone 8 a také nový displej, který bude mít technologii OLED.

Jedná se o úplně nové informace, které jsou staré několik málo hodin a mělo by se jednat o nové zařízení, které bude uvolněno v příštím roce a to k desetiletému výročí od uvedení prvního iPhone, které představil ještě samotný velikán a inovátor – Steve Jobs.

(obrazek)

V informacích je tvrzeno, že společnost Foxconn vyvíjí skvělé šasi a pracuje na nich minimálně jeden rok, což je opravdu zajímavá informace, která se dostala na povrch. Navíc je ideální to, že pracuje také na nových OLED displejích, které mohou využívat zkušenosti od konkurenčních zařízeních a díky tomu se výrazně poučit a vyhnout se případných chyb.

Navíc společnost Foxconn nedávno koupila společnost Sharp, takže má nové zkušenosti a nové odborníky, kteří mohou na tomto skvělém displeji pracovat a vyvíjet naprostou novinku.

Na začátku letošního roku se proslýchalo, že Apple odstupuje od celohliněného těla, které je známé z posledních několika mobilní zařízení iPhone. Je tedy otevřený pro nové zkušenosti a hlavně i nové materiály, které mohou dám novému zařízení úplně nový a jiný rozměr.

Je tedy hlavně očekáváno, že nový iPhone, který bude vyrobený z jiných materiálů bude výrazně tenčí, což by bylo rozhodně opět pozitivní a velký krok dopředu. Nicméně jaká bude realita – to si zatím necháme jen pro sebe, jelikož novinek okolo bude vyplouvat na povrch ještě rozhodně hodně.

10.08.2016