Zdroje Apple potvrdily mnoho různých spekulací o iPhone 7. Patří k nim i iPhone 6 jako design s hezčími anténními linkami, duální kamery na 5,5 palcovém modelu, home button citlivý na tlak s haptickou zpětnou vazbou a odstranění konektoru pro sluchátka.

Bylo hodně spekulací o funkčnosti duální kamery na větším iPhone a zpráva uvádí, že systém nabídne dvě výhody...

Zlepší celkovou kvalitu obrázku, zejména ze zhoršených světelných podmínek a umožní větší jasnost při přiblížení.

The dual cameras on the larger new iPhone will produce brighter photos with more detail, according to a person who has used a prototype version of the upcoming device. Both sensors, which each capture color differently, simultaneously take a picture, and the device produces a single, merged photograph, said the person.

The dual system sharpens photos taken in low-light environments, the person said. The combination of the merged photos from the two camera sensors also allows users to zoom while retaining more clarity, the person added.

The new models will have a pressure-sensitive button that provides feedback to the user via a vibrating haptic sensation rather than a true physical click, according to the people. This mechanism is similar to that of the trackpads on the latest MacBook line. 

model duální kamery bude omezen na model 5,5 palců.

Nakonec a asi nejméně překvapivé, zpráva podporuje také odstranění 3,5 mm jacku pro sluchátka ve prospěch Lightning a audio výstupu Bluethooth, odstranění vytvoří prostor pro další reproduktor.

Ve zprávě nebyla žádna zmínka o vesmírně černé barvě(Deep Black).

Zde jsou další iPhone 7 modely:

08.08.2016