dne 12.04 závřeno

Jestliže hodně cestujete autem a máte iPhone, tak zřejmě nejlepší možné řešení pro navigaci je stáhnout si zcela zdarma aplikaci s názvem Waze. Jedná se o dokonalou aplikaci v naprosto každém ohledu, budete ji po prvním použití milovat a nedáte ji z ruky. Aplikace je nesmírně jednoduchá, ale účelná a propracovaná do sebemenších detailů, což je skvělá vizitka, jelikož se o mapové podklady stará firma z české republiky. Aplikace prochází v posledních měsících poměrně příjemnými změnami a s každou aktualizací přichází i hezká a dokonale použitelná novinka, která je například "Plánování jízdy" v posledním updatu.

Dokonalost je také v tom, že si můžete svůj kalendář v iPhone provázat s aplikací Waze a podle adresy vyplněné v kalendáři se sama aplikace Waze připomene, že musíte vyjet, ať dorazíte na jednání nebo schůzku včas. Jedná se o velmi příjemnou věc, která Vám dokáže zachránit nejednu schůzku nebo obchodní jednání. Nebo třeba skvělý oběd u babičky na venkově.

(obrazek)

Plánování jízdy je dokonalé v tom, že můžete přímo v aplikaci sledovat jaké jsou podmínky na silnicích a podle toho uzpůsobovat svoji cestu, kterou Vám pochopitelně aplikace Waze sama nabízí jako tu nejlepší možnou cestu. Jestliže se tedy hodně rychle potřebujete přemístit z bodu A do bodu B, rozhodně využijte možnosti aplikace, která Vám nabízí nejlepší možnou cestu v závislosti na aktuálním dění na silnici. Jedná se o dokonalost, kterou budete denně využívat.

Celkově je aplikace Waze dokonalost sama o sobě, díky této aplikaci již nikdy nepřijedete pozdě a hlavně budete při cestování vědět prakticky všechno co se na silnici odehrává, což je ideální hlavně pro ty z nás, kteří tráví většinu pracovního týdne za volantem. Díky moderní a nenásilné grafice Vás nebudou bolet z aplikace a věčného koukání do ní oči, což je také skvělá věc.

Aplikace Waze je dokonalost, kterou jednoznačně musíte vyzkoušet!

14.04.2016