dne 12.04 závřeno

iPhone je bezesporu dokonalé zařízení, které mnoho lidé na světě používá kromě telefonování, posílání SMS zpráv a dalších základních funkcí také k celkové organizaci svého osobního, tak i pracovního života. Stává se tak ze zařízení nejlepší možný kalendář, jelikož jej máme prakticky neustále u sebe a díky snadnému ovládání můžeme vše přesouvat, editovat a zakládat nové poznámky na úkoly a další potřebné věci.

Základní kalendář, který v iPhone je dostatečně dobrý a zvládá všechny potřebné funkce, které jsou pro běžné i pokročilejší používání potřebné. Nicméně pokud prahnete po lepší grafice, dalších možnostech a rádi zkoušíte nové a nové aplikace, rozhodně jste zde správně.

Jedno z pohodlných řešení je například aplikace s názvem Calendars 5, která je příjemná na ovládání, rychlá na všechny naše požadavky a barevně hezky zpracovaná. Cenově se dostáváme na poměrně vysokou cenu 6,99 USD.

Hodně oblíbenou novinkou a stále se rozvíjejícím kalendářem je Fantastical 2, který je bezesporu asi nejlepší možné řešení pokud hledáte kvalitní a rychlou aplikaci s příjemnou cenu a hlavně pokud chcete opravdu jedničku na trhu! Fantastical 2 je cenově dostupný za 4,99 USD.

V neposlední řadě je zde také i Tiny Calendar, který je hodně intuitivní, minimalistický a příjemně se ovládá. Navíc si můžete vybrat až z osmi zobrazení, které bude vyhovovat Vašim přáním a potřebám. Navíc příjemné je to, že je aplikace Tiny Calendar zcela zdarma.

Dalším oblíbeným kalendářem je Google Calendar, který budete jistě znát a mnozí z Vás také používat. Jedná se o rychlý, přizpůsobivý a příjemný kalendář, který je cenově zdarma, což je právě možnost, díky které lidé volí pro svoje zařízení.

Sami tedy vidíte, že na výběr je hned několik kalendářů a to jsme si zde připravili pouze a jenom pár nejlepších.

17.03.2016