Hráči velmi populární, oblíbené a celosvětově rozšířené hry pro mobilní telefony si žádají aktualizace, novinky a další vylepšení, které posunou samotnou hru ještě někam dále. Hra Pokémon GO je na trhu již delší dobu, nicméně zatím se bohužel žádné větší aktualizace nedočkala, což je rozhodně špatně.

Hra Pokémon GO dokonce začala v minulých týdnech mezi hráči upadat a internetem kolovalo číslo 15 milionů. Jedná se o 15 milionů uživatelů, kteří již aktivně nehrají hru Pokémon GO. Jedná se o neuvěřitelné číslo. Nicméně alespoň si samotnou hru vyzkoušeli, otestovali a zřejmě je nějakým způsobem neoslovili a v jejím hraní nehodlají dále pokračovat.

(obrazek)

Samotný vývojářský tým společnosti Niantic slíbil, že do budoucna se na vývoj a další updaty hry Pokémon GO zaměří a bude se snažit samotnou hru ještě o něco zlepšit. Jedna věc je modernější, přehlednější a líbivější grafika, která v plánu rozhodně je.

Další věc je fakt, že by se v samotné hře Pokémon GO měla objevit novinka ohledně obchodování mezi samotnými hráči a systémem takzvaného přímého boje. Jedná se o to, že hráči budou moci bojovat mezi sebou, což rozhodně samotnou hru Pokémon GO zvedne a lidé ji budou ještě více milovat.

Na druhou stranu jednou za zhruba 14 dní proběhne menší update hry Pokémon GO, díky kterému se celkově zlepšují herní podmínky, hratelnost, rychlost načítání Pokémonů a další drobnosti, které pouhým okem jen tak nezahlédneme, nicméně po delším zkoumání bychom na ně rozhodně přišly.

V každém případě jde hra Pokémon GO rozhodně dopředu a pokud se slib samotné společnosti a vývojářů ohledně hraní a bojování mezi hráči vyplní, bude se rozhodně jednat o velmi příjemnou novinku, která bude sklízet svoje ovoce.

Co bude nového se necháme překvapit - stejně jako kdy bude slibovaný update. Zatím je to stále jak se říká ve hvězdách.

12.09.2016