Nedávno představená velmi horká novinka - mobilní telefon OnePlus, který sklízí jeden úspěch za druhým. Jedná se o poměrně hodně dobré zařízení, které je moderní, obsahuje všechny potřebné technologie a díky tomu se z tohoto mobilního zařízení stává dokonalý konkurent pro iPhone, který je více jak rok staré zařízení.

Pojďme se tedy společně podívat na dokonalé srovnání zařízení iPhone 6S a OnePlus. První jmenovaný telefon je více jak rok staré zařízení, což je potřeba raději několikrát zmínit a připomenout. OnePlus je letošní model a jedná se tedy o podstatně novější zařízení, které obsahuje poměrně hodně novinek, nových technologií, nicméně věci ohledně hardware jsou zachované a ty budeme hlavně porovnávat.

Na níže uvedeném videu, které přímo porovnává rok starý iPhone s novinkou OnePlus si sami můžete dokonale ukázat a porovnat snad všechny základní funkce, které jsou na samotném videu porovnávány. Jedná se o skvělé ukázkové video a srovnání, na které se rovnou podívejte.

Jak můžete sami vidět, iPhone rozhodně na plné čáře převálcoval letošní novinku OnePlus, což je poměrně hodně velká výhra. Přeci jenom – rok od uvedení mobilního telefonu i iPhone 6S je poměrně hodně dlouhá doba, díky které by si měl člověk hodně uvědomit a technologie a novinky se každým dnem posunují hned o několik kroků dále.

Sice je OnePlus příjemný telefon, který obsahuje nové funkce, nicméně s porovnáním s iPhonem bohužel ještě zaostává a je potřeba na další verzi daleko více zapracovat. Zde je krásně vidět, jak tyto zařízení od společnosti Apple jdou mílovými kroky kupředu, což je rozhodně pozitivní zjištění, pokud iPhone 6 nebo iPhone 6S vlastníte.

V dalších článcích se rozhodně můžete těšit i na nějaké další srovnání, které ukáže, jak velké a silné jsou zkušenosti a vlastnosti rok starého zařízení jako je iPhone 6S, které ve většině testů jasným vítězem.

18.07.2016