Ještě není iPhone 7 a iPhone 7 Plus skoro ani v Apple Store a na internetu se pomalinku, ale jistě začínají vyskytovat a objevovat nové koncepty pro iPhone 8. Je to poměrně úsměvné, nicméně je potřeba na iPhone 8 začít pomalinku pracovat, což samotní vývojáři zcela jistě vědí.

V tomto článku se společně podíváme na moderní a hezký koncept, který vytvořil přímo Alexander Lehnert a Jens Kreuter. Jedná se o designery a návrháře, který se zabývají produktovým designem, takže proto byl pro ně samotné nový iPhone 8 celkem hezkou výzvou - hlavně do ni celkově promítnout novinky, které by sami rádi uvítali.

Koncept je tedy por zařízení iPhone 8 s novým a revolučním displejem 16:9, novinkou v podobě bezdrátového dobíjení a také se stereo reproduktory, které jsou například u iPadu Pro a mezi samotnými uživateli jsou velmi oblíbené.

Pochopitelnou samozřejmostí je i kamera s rozlišením 4K a nová e-SIM karta, kterou zřejmě Apple hodlá představovat, nicméně bližší informace o této nové kartě zatím známé nejsou. Jedná se zatím pouze o spekulace a ničím nepodložené koncepty, které jsou hlavně od uživatelů, kteří chtějí tyto zařízení vlastnit.

Celé tělo zařízení iPhone 8 je na konceptu výše vytvořeno ze safírového skla, tudíž by se nemělo poškrábat, nicméně uvidíme, zda k tomu někdy dojde. Jelikož i Apple Watch se safírovým sklíčkem se často poškrábou. Na konceptu iPhone 8 si můžete také povšimnout i vynechání 3,5 mm konektoru pro jack, což se v uvozovkách potáhne s iPhone i po další generace.

Jak se Vám tento moderní, stylový a dokonale vytvořený koncept iPhone 8 líbí? Chcete takové zařízení, aby Apple na dalším Apple Keynote představil, nebo jsou Vaše přání někde jinde?

23.09.2016