Nebyl by to Apple, kdyby ve svém novém sídle - Apple Campus neměl něco extra moderního, převratného, originálního a něco, co ještě nikdy svět neviděl. Kromě zakulacených skelných panelů, které budou lemovat prakticky celý Apple Campus, který se v aktuální době staví a buduje. Nicméně v dnešním článku se společně podíváme na pracovní stoly, které budou v novém Apple Campusu a jak jistě tušíte, tak se opět jedná o něco extra, něco jedinečného a moderního.

V novém Apple Campusu bude všechno moderní zařízení, na které si jenom vzpomenete – i celkově o zaměstnance bude postaráno jako v bavlnce, co se týče různých bonusů, ale také dalších aktivit jako jsou firemní jídelny, přísun všeho možného během celého dne. Apple se o svoje zaměstnance opravdu stará a je to vidět, jelikož díky tomu podávají skvělé výkony a pracují na sto procent.

(obrazek)

Nicméně se pojďme podívat na jádro tohoto článku, kde se podíváme na stoly, které budou v jednotlivých kancelářích zaměstnanců - většina dnešních firem je kompletně zařízená a vybavená díky Ikee, nicméně APple je opět jiný.

Do celé budovy se vejde celkem 500 stolů, kde každý jeden z nich váží okolo 250 kilogramů, což je opravdu hodně velký a těžký stůl, na kterém budou zaměstnanci pracovat a rozvíjet svoje myšlenky.

Stoly jsou pochopitelně ze dřeva, které bylo dovezeno až z dalekého Německa - jedná se o zajímavý a bílý dub, který je udělán k dokonalosti, kdy není vidět ani jeden svár a deska tak celkově působí jako vytvořená z jednoho jediného kusu.

Tyto stoly jsou 3,6 metrů dlouhé a 1,2 metrů široké, což je opravdu hodně velký rozměr, nicméně na druhou stanu se k němu vejde z obou stran hned několik zaměstnanců. Každopádně Apple zase ukazuje, že finance na pořizování těchto věcí má a rozhodně jimi nechce šetřit a chce si udělat Apple Campus ke svoji dokonalosti a spokojenosti.

20.05.2016