dne 12.04 závřeno

Máte v hlavě hodně myšlenek a myšlenkové pochody Vám nedají spát a nestále nad něčím přemýšlíte? Pokud ano, rozhodně je vhodné si tyto myšlenky někde zapisovat, třídit a celkově je detailněji analyzovat a hlavně si je pamatovat. Skvělá pomůcka na tyto myšlenkové pochody je aplikace s názvem MindNode, díky které budete myšlenky dokonale zaznamenávat a hlavně třídit.

Aplikace s názvem MindNode je určena jak pro iPhone, iPad, ale i pro stolní počítače, takže si zajistíte dokonalou synchronizaci rozpracovaných myšlenkových map, což je jednoznačně skvělé pro každodenní používání aplikace a to i na více zařízeních.

MindNode je neuvěřitelně jednoduchá a přehledná aplikace, která se ještě dokonale ovládá, což je ideální věc. I na menším displeji, jako je například u iPhone SE jsou myšlenkové mapy dokonale vidět a hlavně skvěle je můžete ovládat, editovat a celkově rozšiřovat svoje myšlenky.

(obrazek)

Jestliže tedy chcete moderní aplikaci pro zaznamenávání Vašich myšlenkových pochodů, rozhodně zkuste aplikaci MindNode, díky které budete myšlenky třídit, což je ideální věc. Snadná editace a rozšiřování slouží dokonale pro další zaznamenávání a hlavně pro rozšiřování myšlenek, které budete mít neustále na očích a to dokonale na všech zařízeních.

MindNode je skvělá v každém směru a pokud potřebujete třídit myšlenky, rozhodně aplikaci na iPhone vyzkoušejte, jelikož Váš nejrůznější myšlenky napadají během celého dne a je potřeba si je zaznamenávat pro další použití - iPhone je ideální zařízení pro myšlenky.

Myšlenkové mapy jsou zezačátku pro někoho složité, nicméně pokud si v nich uděláte svůj systém, jedná se o nejlepší věc, jakou si můžete přát. Myšlenky jednak uchováváte v dokonalé aplikaci, ale také k nim máte přístup ze všech zařízení, což je opět jedno velké plus, které je nutné zdůraznit.

MindNode je tedy aplikace, která by ve Vašem iPhonu neměla rozhodně chybět a sami budete velmi mile překvapeni, jak aplikace snadno funguje.

04.09.2016