Pamatujete na uvedení iPhone 6 a iPhone 6 Plus? Větší Plus varianta má 5,5" displej, což je opravdu hodně velký displej a díky různým testům a dalším věcem, které jsou na YouTube lidé postupně zjistili, že se iPhone 6 Plus ohýbá.

Abychom všechno uvedli na pravou míru, ohýbá se protože je to zcela logické a díky tomu, že se jedná o větší telefon s většími rozměry, tak pokud se budete vší silou snažit, nebo si telefon necháte v zadní kapce a sednete si na něj - je logické, že se ohne. V každém případě okolo tohoto faktu byl poměrně hodně velký poprask, který obletěl celý svět.

(obrazek)

Na druhou stranu se můžete podívat na ostatní telefony, které mají úhlopříčku 5" a více - když se budete snažit a vyvinete co největší sílu - logicky je také ohnete. Nicméně zde šlo o to, že se iPhone a ohýbá a jedná se o střed zájmu, takže proto bylo ohýbání displeje a celého telefonu u iPhone 6 Plus takovým trhákem po celém světě.

Po příchodu nového iPhone SE opět nastaly otázky ohledně jeho ohýbání. Opět se jedná o velký poprask, nicméně není zcela oprávněný, jelikož jak jistě víte, iPhone SE není tak velký jako iPhone 6 Plus, takže u iPhone SE není nějaké ohýbání zcela na místě.

iPhone SE je hodně oblíbeným zařízením, které trhá a láme rekordy v prodejnosti a poslední týdny se jedná o hodně nedostatkové zboží, což je u Apple hodně zajímavá a kuriózní událost, jelikož vždy měl svoje produkty dostatečně dopředu vyrobené a připravené k expedici či prodeji.

Takže pokud se ptáte, zda má iPhone SE problémy s ohýbáním, rozhodně ne toto můžete zapomenout, jelikož se jedná rozměrově o menší telefon, který se jen tak neohne. Tedy pokud s ním budete zápasit a cíleně se snažit jej ohnout, pravděpodobně se Vám to podaří, nicméně pokud jej budete zcela normálně používat, neohnete jej.

27.05.2016