Společnost Facebook jde opět kupředu a to díky nové aplikaci, kterou vypustila na trh. Jedná se o aplikaci, která je určena pro teenagery a celkově pro mladou generaci. Aplikace nese název LifeStage a my se na ni v dnešním článku společně podíváme.

Aplikace LifeStage je zatím pro iOS, nicméně pro další platformy bude snad velmi rychle k dispozici. Jedná se o aplikaci, díky které můžete sdílet velmi krátká videa z Vašeho života. Takže opět aplikace na sdílení videí - poslední dobou se s nimi roztrhl pytel, nemyslíte si?

LifeStage je aplikace, která je prý vytvořena 19 letým studentem, který míří právě na svoji kategorii, ve které sám je. Jedná se o aplikaci pro studující osoby, kteří chodí na střední školu. Aplikace je navzájem provázaná dokonale s aplikacemi jako je Snapchat, nebo Instagram, který nedávno dostal Instagram Stories, které lámou rekordy.

(obrazek)

Zřejmě se budete také rozhodně ptát, o čem samotná aplikace je - základní myšlenkou je video, pomocí kterého sdílíte svoje zážitky okolnímu světu. Můžete také sledovat oblíbená videa Vašich kamarádů, což je další skvělé plus. Kamarádi jsou z Vašich středních škol, na které je přímo aplikace určena.

Zatím se postupně rozmáhá po USA, což je logický krok, takže pevně doufáme, že se tato aplikace dostane také i časem o dalších států a pochopitelně také do České republiky.

Aplikace LifeStage je pro uživatele, kteří ještě nepřekročili hranici 22 let, což je střední škola a možnost ji studovat. Jedná se o graficky přehlednou, moderní a rychlou aplikaci, která dokonale cílí na mladé uživatele ze školních řad střední školy.

Mezi sebou si mohou lidé sdílet své zážitky, ale také si pomáhat ve studiu. Kreativitě se meze rozhodně nekladou a pokud se dostane aplikace i pro použití do České republiky, velmi rádi ji pro Vás odzkoušíme a najdeme nějakého vhodného studenta.

Co si o aplikaci myslíte vy?

06.09.2016