dne 12.04 závřeno

Uniklých informací o novém iPhone 7 a jeho funkčnosti či vzhledu je nespočet - na druhou stranu ani jedna není oficiální zprávou, takže není prakticky možné vědět již nyní jaké budou jeho rozměry, velikost, ale také funkční prvky a další věci. Vše je otázka a nad vším je poměrně velký otazník.

Nicméně na druhou stranu internet a nejrůznější diskusní fóra se plní poměrně rychle nejrůznějšími koncepty, nákresy a dalšími věcmi, které se snaží ukázat, jak by podle lidé měl právě iPhone 7 vypadat. Mnohdy jsou některé návrhy opravdu hodně povedené, což je skvělá věc, díky které může samotný Apple například čerpat zkušenosti a nápady - ideální věc.

(obrazek)

Jeden designer uvedl poměrně hodně zajímavý koncept, díky kterému se na internetu strhla neuvěřitelně velká diskuse, jelikož si lidé myslí, že se jedná o nejpovedenější návrhy, který by klidně mohly být reálnou podobou nového zařízení - nicméně nic není oficiálně potvrzeno, což je rozhodně škoda.

Na samotném návrhu se můžete podívat na velkou podobnost s iPhone 6 a iPhone 6S, kde je jasně vidět, že z nich návrhář hodně vycházel a čerpal inspiraci - nicméně další prvky jsou již odlišné a doufejme, že něco podobného

IPhone má hodně otazníků, nad kterými se poměrně hodně uživatelů snažilo přijít, nicméně nic zásadního a publikovatelného bohužel není - což je velká škoda. Nicméně na druhou stranu si Apple  drží svoje tajemství a díky tomu o samotné společnosti a nových produktech lidé mluví, diskutují, hádají se a mají nejrůznější spekulace, což dokonale pomáhá v marketingu a šíření se nových informací.

Apple to má rozhodně dobře spočítané, což je ideální věc, díky které si o samotné firmě povídají, špitají a hlavně přemýšlejí nad novými věcmi a dalšími produkty, které by daná firma mohla ještě vyrábět.

12.08.2016