Operační systém pro iPhone a iPad s názvem iOS je v očekávání snad každým týdnem a skalní fanoušci se ho rozhodně nemohou dočkat. Kromě několika hodně razantních změn, na které jsme Vás v minulosti již upozornili budou také nové a rozšířené emotikony, na které se celá řada lidí těší.

Jakmile bude nový iOS 10 vydaný, dočkáme se také nových a daleko propracovanějších emotikon, které budou rozšířeny. Jedná se o oblíbené smajlíky, které si zamilujete a dokonale zapadají k již vytvořeným smajlíkům, které na svých iPhonech a iPadech denně používáte a tolik se s nimi bavíte.

Celkově se bude jednat o 72 nových emotikon, které budou oficiálně představeny spolu s novým iOS 10, který bude snad velmi brzy představený a uvedený na trh.

Na nové emotikony si můžete přehrát v následujícím krátkém videu, které přesně vystihuje nové emotikony, které si zamilujete.

Nejdříve se jednalo o nějaké smajlíky a nevěnovala se jim tolik pozornost. Nicméně postupem času se z nich staly velmi oblíbení společníci, díky kterým můžeme vyjadřovat svoji náladu, aktuální pocit a také toto všechno dohromady pomocí jednoho jediného smajlíku, nebo jestli chcete – emotikony.

Celá řada bude nyní nově vystihovat skvělé pocity a naše aktuální nálady, které si budete moci vyměňovat s dalšími uživateli, kteří mají právě iPhone nebo iPad a pokud tedy budou mít nainstalovaný nový operační systém iOS 10.

Jedná se sice o drobnosti, nicméně tyto drobnosti jsou velmi oblíbené a to jak mezi mladými, tak i staršími uživateli, což je super potenciál se tomu dále věnovat a celou řadu emotikon rozšiřovat.

08.09.2016