Již  minulosti jsme na našem magazínu publikovali několik článků, kde je znázorněno co všechno vydrží, nebo naopak na druhou stranu nevydrží iPhone. Mnohé videa jsou plné šíleností a věcí, které by normální člověk se svým vysněným iPhonem rozhodně neudělal.

V každém případě je názorně vidět, co všechno je iPhone schopný vydržet a například při testu pádů jednotlivých zařízení z různých výšek se jedná o zajímavé video, které má obrovskou sledovanost. Na druhou stranu je vidět, že lidé Apple testují opravdu poctivě, což je rozhodně dobře. Zkuste přemýšlet, kdo jiný takto šíleně a brutálně testuje mobilní telefony.

Nicméně pojďme se vrátit k dnešnímu článku, které obsahuje názorné a ukázkové video o tom, co iPhone vydrží a jak zareaguje pod náporem suchého ledu. Jedná se opět o hodně zajímavé video, kde je vidět, co iPhone vydrží - tedy v tomto případě bohužel spíše nevydrží.

Ostatně, podívejte se na video sami...

iPhone v tomto testu bohužel neobstál a jeho uživatel jej očividně dále používat nebude, což je velká škoda, ale alespoň jsme se na druhou stranu mohli podívat na hodně zajímavé video, které sdílí neskutečně velkou sledovanost.

Suchý led je po chvilce hořlavý, tak je jasné, jak iPhone dopadne. IPhone je poměrně hodně odolné zařízení, které vydrží hodně pádů a nešikovné nacházení - nicméně nápor suchého ledu, který po chvilce začne hořet bohužel nevydrží, na což se můžete podívat v samotném videu.

Co bude dále? Jaké testy v magazínu zmíníme a ukážeme je široké veřejnosti. V zásobě máme hned několik dalších a hlavně šílených videí, které jsou plné nejrůznějších testů a zajímavostí ze zacházení s iPhonem, které rozhodně není normální. Většina lidí si svůj iPhone vymodlí a to hlavně díky svoji vysoké ceně a někteří lidé se k němu chovají tak, jak můžete vidět například v dnešním videu.

28.06.2016