E-shop funguje v běžném provozu. Balíky expedujeme!
Možnost osobního předání na prodejně po předchozí dohodě.

Pokud čím dál tím častěji používáte svůj iPhone pro zobrazování webových stránek na svém telefonu, rozhodně víte, že jsou klasické stránky upravovány pro mobilní zařízení a to osekanou grafikou, celkově menším a hlavně jednodušším provedením. Webové stránky sami rozpoznají podle velikosti displeje z jakého zařízení na ně přistupujete a podle toho upraví většinou také svoje rozložení a rozmístění jednotlivých prvků.

(obrazek)

Mnohdy se webové stránky zobrazují trošku odlišně, než jste na ně navyknutí z počítače nebo notebooku - nicméně je to logické, že se na menším displeji budou pro ušetření dat a obsahu načítat v jednodušší verzi. Jednak se zrychlí načítání obsahu a všech doplňků, ale také nebudete tolik čerpat například svoje mobilní data a zdlouhavě čekat, než se Vám webové stránky v mobilu načtou.

Nicméně pokud i přes tyto informace chcete v iPhone zobrazit webové stránky v jejich plném zobrazení, můžete postupovat podle tohoto snadného a rychlého návodu, který Vám přinášíme. Jedná se o návody, které jsou určené pro iPhone a iPod Touch – tedy pro zařízení, kde se automaticky zobrazují ihned mobilní stránky. Pojďme si ukázat, jak docílit plného zobrazení webových stránek i na iPhone a iPodu Touch.

  1. Jako první si spustíte aplikaci Safari.
  2. Necháte načíst požadovanou stránku, která se zobrazuje v mobilní verzi - většinou se jedná hlavně o e-shopy a obsáhlejší webové stránky. Následně tuto verzi přepneme do klasického zobrazení.
  3. Nyní si kliknete do příkazového řádku, kde se zadává adresa a měly by se Vám označit namísto stránky Vaše záložky, které se ihned zobrazí.
  4. Tahem dolů v místě kde jsou záložky si necháte zobrazit možnost "Úplná verze stránky". Pokud nevíte jak nabídky docílit, napovíme Vám, že se jedná o stejné gesto jako děláte například pokud chcete vyvolat nabídku Spotlight na úvodní stránce iPhone.
  5. Kliknete na nabídku "Úplná verze stránky" a nyní se Vám na displeji mobilního zařízení zobrazí datově náročnější, nicméně plně obsáhlá webová stránka, kterou požadujete. Pokud budete chtí zpět mobilní verzi, jednoduše stránku zavřete a opětovně otevřete.

Jedná se o velice snadný a bleskový návod, který zvládne rozhodně každý z nás.

29.05.2016