O tom, že v iOS 10 bude celá řada nových, lepších a daleko propracovanějších smajlíků jsme si psali a tento článek a informaci jste jistě zaznamenali. Ikdyž se jedná o pouhé smajlíky, což je velká drobnost, hodně lidí je miluje a denně je doslova a do písmene zběsile posílá svým kamarádům, ale rodině a dalším lidem.

Emotikony a smajlíci se stali jakýmsi fenoménem co se týče iPhone a v nové verzi iOS 10, která vyjde již co nevidět, budete moci posílat i větší smajlíky. Jak většího smajlíku dosáhneme se společně podíváme v dnešním krátkém článku, který je opět na pořadu dne.

V nové verzi iOS, která je již ve své v pořadí desáté verzi budeme moci posílat až o neuvěřitelných 300% větší smajlíky. Nyní vypadají smajlíci skvěle, ale pokud je budeme moci posílat ještě ve větším zobrazení, bude se jednat o doslova davové šílenství, které bude skvělé.

Zřejmě si říkáte, že v tom bude nějaká záludnost a bude se jednat o složitý návod, díky kterému budete moci posílat ony vysněné velké smajlíky. Na druhou stranu, pokud znáte společnost Apple, jakože předpokládáme, že dokonale znáte, tak budete zcela jistě vědět, jaká je jejich politika.

Jednoduchost, jednoduchost a ještě jednou jednoduchost. A nezapomeňme také i na použitelnost.

Co se týče větších smajlíků, jedná se o krátký a poměrně i rychlý proces, díky kterému docílíte svého tolik požadovaného výsledku. Posílat velké smajlíky je naprosto stejně jednoduché, jako posílat klasické smajlíky, na které jste navyknutí.

Stačí se jen na klávesnici v iOS 10 přepnout pomocí ikony Zeměkoule a vybrat si požadovaného smajlíka. Ten bude následně odeslán v daleko větší velikosti, než je Vám známo, což je výsledek, který jsme chtěli.

18.09.2016