Máte již vývojářskou betu operačního systému iOS 10? Pokud ano a nedočkavě čekáte na další novinky, další aktualizace a celkově na uvolnění oficiální verze, pevně věříme, že se brzy dočkáte a vlastně, že se brzy všichni dočkáme. Jedná se o dlouho připravovaný operační systém pro iPhone a iPad, na který se všichni těšíme, jelikož bude obsahovat celou řadu novinek.

Pokud si chcete zkrátit samotné čekání, můžete to udělat pomocí ručně psaných zpráv, které si na svém iPhone s iOS 10 aktivujete. Díky našemu krátkému článku si ukážeme, jak ručně psaných zpráv docílit a co všechno proto bude muset člověk udělat.

(obrazek)

Jedná se o velmi příjemnou novinku, se kterou si společnost Apple poměrně vyhrála a dokouzlila ji k nejlepšímu možnému výsledku, což je ideální věc, díky které budete velmi mile překvapeni. Ještě než samotnou iMessages odešlete, můžete si ji vyzdobit a udělat tak někoho na druhé straně šťastnějším, což je opět velmi příjemné a potěšující.

Nabízená je také funkce, díky které budete kompletně psát celou zprávu, což rozhodně nedoporučujeme lidem, kteří o sobě sami vědí, že jejich psaní není příliš silná stránka. Na druhou stranu – zkusit to musí rozhodně každý a to hlavně aby se přesvědčil o dokonalé funkční stránce, která je rozhodně v samotné aplikaci plně zajištěna - jde přeci o aplikaci a funkční stránku přímo společnosti Apple.

Postup je velmi jednoduchý a ručního psaní zprávy docílíte díky tomu, pokud iPhone během psaní zprávy přetočíte na šířku a kliknete na tlačítko pro rukopis, které se nachází dole vpravo.

Jedná se o novinku, která je velmi příjemná a pokud máte například iPhone 6 Plus nebo novější iPhone 6S Plus, tedy zařízení s 5,5" displejem, rozhodně se Vám psaní zpráv ručně bude hodně líbit a to hlavně díky většímu volnému prostoru. Vyzkoušejte si tuto možnost sami na vlastní kůži a uvidíte, jak se Vám zalíbí.

13.09.2016