O tom, že se společnost Apple o své uživatele stará a opravdu mu na nich záleží není rozhodně pochyb. Proto se není čemu divit, když do svých zařízení dává možnost Zdraví, což je aplikace, která skrývá hned několik velmi užitečných funkcí, na které se společně podíváme. Například takové Zdravotní ID Vám dokonce dokáže i zachránit život.

Ptáte se jak? Pojďme si celou aplikaci od základu ukázat a představit její nejdůležitější části a možnosti. Nastavení Zdravotního ID je snadné, nicméně je potřeba dát pozor na všechny jeho části, celkové nastavení a hlavně vyplnění správných údajů o vaší osobě.

V základní části stačí vyplnit výšku a věk, na druhou stranu v pokročilejších možnostech je potřeba zvolit jaké léky berete, jakou máte svoji krevní skupinu a jestli máte na něco alergii. To jsou pokročilejší funkce, které můžete v aplikaci nastavovat a mít tak své Zdravotní ID v pořádku.

Pro toto nastavení stačí spustit pochopitelně aplikaci Zdraví, kde zvolíte dole možnost Zdravotní ID . Po kliknutí na příslušnou položku se Vám ukáže Vaše fotografie a spousty nevyplněných možností, které musíte jednu po druhé detailně vyplňovat.

Provádějte prosím doplňování jednotlivých položek velmi pečlivě, jelikož se jedná o možnosti, které Vám mohou v krizových případech také zachránit život, což je podstatná informace, kterou zde máte.

(obrazek)

Údaje jdou pochopitelně zpětně editovat, nebo rozšiřovat, což je pochopitelně dobrá zpráva, když se Váš zdravotní stav nějakým způsobem změní. Nicméně na druhou stranu doufáme, že položek budete mít vyplněno co nejméně a díky tomu budete zdraví a vitální i po další roky.

Zdravotní ID může skvěle posloužit například lékařům při nehodě, pokud nebudou vědět Váš zdravotní stav nebo další informace. Rozhodně svoje Zdravotní ID nepodceňujte.

25.09.2016