Operační systém iOS se chlubí svoji dokonalou propracovaností, celkovou rychlostí a hlavně také moderně provedeným vzhledem, který je jedinečný a lidé si jej velice vychvalují. Nicméně díky těmto vychytávkám a různým detailům se čas od času může stát, že se iPhone decentně a nepatrně zpomalí a zvýší se mírně doba odezvy na jednotlivé úkoly a funkce jednotlivých aplikací. Jedná se sice o drobnosti, nicméně pokud se nakupí, jedná se o nepříjemnou věc, kterou je potřeba nějakým způsobem řešit.

(obrazek)

Velmi obvyklým a zažitým způsobem je restartování celého zařízení, nicméně se jedná ne o moc oblíbenou praktiku, kterou můžete díky našemu návodu a hlavně redaktorovi jednoho ze světových Apple magazínů, díky kterému vymažete efektivně a hlavně rychle celou RAM paměť na Vašem iPhone. Jedná se o daleko rychlejší a hlavně elegantnější způsob, který Vám zabere pouze a jenom několik vteřin a výsledky jsou dokonalé.

Jako první krok stačí podržet tlačítko pro zapnutí/vypnutí do té doby, než se objeví onen slider a výzvou pro celkové vypnutí iPhone. Následně stačí už jenom podržet domovské tlačítko (Home button) do té doby, než se zobrazí úvodní obrazovka iPhone. Tímto krokem uvolníte paměť RAM na výchozí a minimální hodnotu, která stačí pro udržení iPhone a operační systém.

Jediné kritérium je odemčený telefon – v opačném případě by došlo k aktivaci asistentky Siri. Tento snadný a rychlý návod není jenom pro zařízení iPhone, ale pro všechny zařízení s iOS, takže pokud na svém iPadu chcete uvolnit paměť RAM, můžete vyzkoušet tento snadný návod. Nicméně uvolnění paměti RAM nedoporučujeme dělat příliš často - jelikož častým opakováním se může negativně podepsat na výdrži baterie ve Vašem zařízení.

Když budete mít iPhone celkově pomalý a bude mít pomalejší odezvy, již víte jak se zachovat a jak mu od paměti RAM pomoci a to díky snadnému a hlavně rychlému návodu, který jsme Vám přinesli.

31.05.2016