dne 12.04 závřeno

Ještě před samotným a hlavně oficiálním uvedením zařízení iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus na trh byla okolo tohoto uvedení celá řada spekulací a informací, které pojednávají právě o těchto zařízeních.

iPhone 7 Plus je moderní a hlavně revoluční zařízení a je poměrně hodně zajímavé, jak postupně ještě před samotným uvolněním zařízení vyplouvají na povrch informace, které ukazují na jeho design, ovládání a novinky, které jsou ještě pod pokličkou.

(obrazek)

Pokud se podíváte na samotnou reklamu, tedy spíše banner/obrázek, který byl ještě vytvořen v době, kdy nebyl iPhone 7 ani iPhone 7 Plus oficiálně představen - je jasné, že je zde velká inspirace z ještě neuvedeného zařízení.

Na druhou stanu, v Číně je drtivá většina zařízení i součástek pro nové zařízení vyráběna, takže je velká pravděpodobnost, že i nějaké informace uniknou. To je vlastně ten samý příklad, jak když společnost Spigen přivedla na trh oficiální obaly na iPhone 7 a iPhone 7 Plus a to ještě před samotným oficiálním uvolněním.

Pokud se tedy dobře zadíváte na samotný obrázek výše, zjistíte, že se jedná o velmi inspirativní obrázek, díky kterému se mnohé prozradilo. Například to, že iPhone 7 Plus bude mít duální fotoaparát, což je ze strany společnosti Apple poměrně hodně velká novinka, kterou si každý z nás oblíbí.

Necháme se překvapit jaké budou další novinky, díky kterým se společnost Apple posune ještě dále a bude dělat daleko lepší, propracovanější a hlavně idealističtější zařízení, které budou lidé hromadně po celém světě používat. Našlápnuto k tomu má více než dobře. Necháme se překvapit.

21.09.2016