Od 18.07 do 22.07 závřeno

Pochopitelně, že přední společnosti si vedou nejrůznější statistiky, které jim pomáhají při dalším a dalším rozvoji. Výjimkou rozhodně není ani společnost Apple, která občas uvolní nějakou hodně zajímavou informaci ze svých jinak tajných statistik, které vlastní a dlouhé roky střádá, sortuje, ale také na druhou stranu pečlivě vyhodnocuje.

V každém případě má společnost Apple hned několik tisíc statistik, které znázorňují prakticky všechny dosahy, cíle, ale i plány do budoucna a to všechno musí stát na svých pevných a stabilních základech.

(obrazek)

V nedávné době například uvolnila velmi zajímavou informaci a to ohledně iOS 9. Samotný systém iOS 9 je zatím nejnovější veřejně a pro všechny dostupný systém, díky kterému můžeme plnohodnotně, snadno a velice rychle a efektivně ovládat své zařízení jako je iPhone nebo iPad.

Apple uvolnilo informaci o tom, že více jak 87% zařízení, které byly doposud prodané mezi zákazníky a uživatele používá na svém zařízení jako operační systém právě iOS 9. Jedná se o velmi zajímavou informaci, jelikož je z ní krásně na první pohled ihned jasné, že starší telefony a zařízení lidé prodávají dále, nebo je přestávají používat a kupují si nové a nové zařízení, na které jsou pochopitelně i dělané častější aktualizace.

Statistiky, které si společnost Apple vede jsou velmi precizní a již nyní se těšíme na další uvolněnou informaci, která bude zcela jistě opět zajímavá. Uvidíme jak se situace ohledně iOS 9 změní po tom, co bude oficiálně představený iOS 10, který má být uvolněný již velmi brzo.

87% zařízení je poměrně velké a výrazné číslo. Nicméně na druhou stranu musíme vzít v potaz to, že je iOS 9 určený jak pro iPhone, ale také i pro iPad, který je po uvedení iPadu Pro velmi oblíbený, takže je logické, že si na něj uživatelé stahují pravidelně aktualizace.

19.09.2016