Svět okolo fitness a chytrých náramků se postupem času prohlubuje a samotné náramky jsou čím dál tím více propracovanější, ale také pohodlnější, modernější a také mají daleko více funkčních prvků, což je rozhodně dobře.

Každý má možnost zvolit si ideální náramek podle svého uvážení, což je naprosto nejlepší možnost, díky které si každý zvolíme ideální možnost pro svoje potřeby. V každém případě nové a nové náramky kolují internetem a to jak možnosti, které si můžete koupit, ale také i verze, které jsou ještě v plenkách a samostatně se vyvíjí.

Společnost Cicret přišla s poměrně originálním konceptem, který by se mohl chytnou - nicméně jde o celkové zpracování. Nicméně koncept je propracovaný do sebemenšího detailu, což si společně ukážeme.

Jedná se o velice originální koncept chytrého náramku, kde jej samotná společnost uvádí jako tablet, který máte přímo na ruce. Podle samotného videa nebo obrázku je zřejmé, žýe se jedná o dokonalý koncept s moderní technologií, díky které budete moci promítat webové stránky a aplikace přímo na svoji ruku.

Samotný sportovní náramek má mít možnost vyměnit baterii, ale také bude celkově vodotěsný a má voděodolnou funkci, což je další skvělá možnost. Náramek Cicret má fungovat a komunikovat s telefony s operačním systémem Android a také s iOS, což je skvělá zpráva.

Samotný systém zobrazování funguje přímo na Android bázi, která bude podporovat ono zmiňované zrcadlení s telefonem. V současné době je náramek ve fázi testování a jejich výroba by se podle uniklých informací měla zahájit již na podzim letošního roku. Cena pro předplatitele startuje na 250 USD a pro koncové zákazníky je za 300 USD.

26.09.2016