Používáte iTunes na svém MacBooku pro poslouchání muziky a nechcete na něm mít Apple Music? Nevyhovuje Vám tato služba a chcete se ji v uvozovkách zbavit? Není tedy nic snadnějšího, než si přečíst náš návod, díky kterému se Apple Music ze svého iPhone velmi rychle a snadno zbavíte.

Službu Apple Music odstraníte z iTunes pomocí několika kliku a málo kroků – pokud máte předplatné a stejně chcete na Macu z iTunes odstranit Apple Music – rozhodně o předplatné nepřijdete, to se nemusíte bát.

Na druhou stranu Apple Music je velmi zajímavá služba a za ne tolik vysoký měsíční poplatek získáte dokonalou knihovnu muziky, kterou budete moci využívat pro poslech muziky a to každý den. Jedná se o nenáročnou službu, která je plná kvalitní muziky, kterou máte vždy k dispozici a ihned na dosah. Nic nemusíte složitě hledat – vše je okamžitě k dispozici.

(obrazek)

Jestliže i přesto chcete Apple Music z iTunes odstranit, stačí spustit iTunes – v horní části obrazovky kliknout na Předvolby. V části Obecné odškrtnout „Zobrazit Apple Music“ – následně na panelu nástrojů již Apple Music neuvidíte, což je ideální.

Jestliže chcete skrýt skladby z iCloud v knihovně iTunes, stačí otevřít iTunes a v horní části kliknout na Zobrazení. Následně vybrat položku „Jen stažená hudba“ a následně se Vám bude zobrazovat pouze a jenom zakoupená hudba, což je opět skvělá věc.

Apple Music budete mít tedy po těchto několika málo krocích odstraněný, což je přesně to, co budete potřebovat. Pokud si celou situaci rozmyslíte, postupujte opačně a muziku z Apple Music do svého iTunes opět velmi rychle zobrazíte.

18.08.2016