Na YouTube se za poslední týdny strhla lavina komentářů a publicity okolo chlapíka, který zkouší jaké ochranné pomůcky dokáží ochránit jeho iPhone před pádem ze třiceti metrů. Jedná se o poměrně hodně zajímavé téma, které je hledané, virálně šířené a to je přesně to, o co mladíkovi šlo.

Ve svých videích dává okolo svého zařízení například 170 hopíků v domnění, že když samotné zařízení obalené poměrně hodle velkou dávkou hopíků pád ze třiceti metrů přežije.

Jeho pokusy jsou někdy úspěšné, nicméně někdy zase na druhou stranu bohužel ne, což je velká škoda, ale do toho s tím mladík jde.

Nebudeme Vám říkat, jak vše dopadne a jestli například tekuté sklo, nebo 170 hopíků ochrání iPhone při pádu ze třiceti metrů, což je poměrně hodně velká výška. Podívejte se na video sami, nicméně rozhodně nedoporučujeme zkoušet podobné věci doma.

Tedy pokud nechcete přijít o svůj iPhone. Je možné, že se Vám například podaří přijít na nový způsob jakým ochráníte svůj iPhone před pádem ze třiceti metrů, nicméně na druhou stranu se Vám některý z pokusů a snažení nemusí vyjít, což by byla poměrně velká škoda.

Stačí se podívat na video a sami se můžete přesvědčit, zda iPhone obalený celkem 170 hopíky přežije či nikoliv. Jedná se o poměrně hodně zajímavý koncept videí, který je propracovaný a je vidět, že autor si na nich dal poměrně hodně záležet. Jen iPhonů může zničit ještě několik a několik.

Nicméně jak se říká – jedná se o riziko povolání. J

25.05.2016