Společnost Apple vydala jako poslední produkt z řady mobilních telefonů právě iPhone SE, což je zařízení, které doslova a do písmene láme všechny rekordy. Ze strany společnosti se jednalo o dokonalý krok, jelikož po uvedení 4,7" iPhone 6 hodně lidí bohužel zůstalo u svého staršího iPhone 5 nebo iPhone 5S a to hlavně díky velikosti, která je pro většinu lidí naprosto optimální.

Na to Apple poměrně rychle zareagoval a začal pracovat na novém iPhone SE, což je vlastně rozměrově a konstrukčně stejné zařízení jako je iPhone 5 a iPhone 5S, nicméně s novými funkcemi, lepším fotoaparátem, jemnějším displejem a celkově s novinkami, které jsou obsažené například i v iPhone 6 a iPhone 6S.

(obrazek)

Apple právě tímto krokem otevřel poměrně hodně výrazně nové možnosti právě i pro  hodně lidí, kteří mají raději menší zařízení, které má displej o velikosti ideálně 4". Což je přesně velikost displeje u iPhone SE – Apple zde opět zabodoval.

Zabodoval hlavně z toho důvodu, že právě zmiňovaný iPhone SE má za poměrně krátkou dobu prodejnosti celých 16% ze všech prodaných iPhonů v celé historii, což je poměrně hodně velký dílek. Jedná se o špičkové zařízení, které si lidé po velmi krátké době zamilovali, což je ideální věc, kterou si můžeme přát.

16% je opravdu velké množství, když vezmete v potaz, kolik bylo již mobilních zařízení s nakousnutým jablkem vydáno. Jedná se o opravdu skvělý krok, který společnosti Apple otevřel dalších nespočet možností, což je vidět na samotné prodejnosti těchto zařízení.

Jde o to, že iPhone SE si v dnešní době kupují mladší a naopak starší lidé, kteří chtějí kompaktnější a menší zařízení, které má moderní funkce, což jim právě iPhone SE naprosto dostatečně splňuje, což je pro všechny z nás skvělé možnost. Zařízení obsahuje všechny moderní funkce, které jsou převzaté z iPhone 6S a poskládané do daleko menšího zařízení, což je božské!

11.08.2016