Společnost Apple je otevřená každé formě spolupráce, propagace a také prodejnosti jejich zařízení v určitých státech a zemích. Nicméně na druhou stranu jsou zde vyhlášky a další věci, které zakazují vývoz určitého zboží a produktů do některých států.

Něco podobného bylo donedávna pro Tchaj-wan, kde se nesměli zařízení Apple prodávat a to v každém směru. Nicméně po dlouhé době vyjednávání, smlouvání a řadě ústupků se Apple rozhodl, že otevře svoji historicky první prodejnu Apple Store právě v Tchaj-wanu.

(obrazek)

Jedná se určitě o krok kupředu a o neuvěřitelně velký krok kupředu, jelikož můžete otevírat nové možnosti a právě na tomto kontinentu je to hodně opodstatněné, jelikož lidé mají Apple rádi a jejich produkty si bohužel nemohli kupovat.

Nicméně nyní je doba jiná a již i obyvatelé Tchaj-wanu si budou moci svoje zařízení s logem nakousnutého jablíčka zakoupit, což je ideální řešení, díky kterému se společnosti Apple otevírají nové možnosti, díky kterým by mohl otevírat své Apple Story i v dalších zemích, což je skvělá věc a zpráva.

Celkově je Čína nejlidnatější na světě, takže by byla společnost Apple sama proti sobě, kdyby se nesnažila právě do těchto států proniknout a neprodávat v nich svoje produkty, které jsou mezi místními lidmi velice oblíbené a to i díky tomu, že se zde ve většině případů i vyrábějí.

Je to docela paradox, že v zemi, kde se tyto zařízení ve většině případů vyrábějí a nemohou si je sami koupit. Nicméně doba je jiná a doba se mění. Nyní si již obyvatelé samotného Tchaj-wanu mohou tyto zařízení pohodlně zakoupit, což je skvělá zpráva.

Jaký stát bude další, kde se bude otevírat nový Apple Store? Svoje přání a návrhy nám můžete dávat do komentářů, rádi se na ně podíváme a je nám již nyní jasné, že nejvíce krát se zde bude objevovat právě město Praha. :)

31.07.2016