dne 12.04 závřeno

O tom, že začátkem tohoto týdne spustila aplikace funkci Stories jste rozhodně buď samot četli, nebo jste si je ještě pravděpodobněji zkoušeli na vlastní kůži. Jedná se o dokonalou funkci, kde mapujete celý svůj den a záznamy jsou uchovávány pouze a jenom 24 hodin.

V každém případě hodně lidí se rozčiluje, že se jedná o kopii oblíbené a masově používané aplikace Snapchat, díky které lidé shodně denně postují několik buď fotografií nebo videí, přidávají do nich nejrůznější popisky, ale také filtry a další věci.

(obrazek)

Ano, Instagram Stories jsou hodně podobné jako v aplikaci Snapchat a nyní je pouze a jenom na Vás, zda budete používat tu variantu od Snapchatu, nebo tu, kterou aktuálně vydal Instagram.

Mnoho lidí si stěžovalo, že je aplikace Snapchat nepřehledná, krkolomně se ovládá a celkově není moc dobře uživatelky přívětivá. V každém případě aplikace a možnost Instagram Stories je daleko lepší a to jak graficky, tak i celkově uživatelky, což je lepší a hlavně snadnější na samotné používání.

Jak se k tomuto v uvozovkách problému stavíte vy? Budete používat Instagram Stories nebo aplikaci Snapchat? Funkce jsou prakticky stejné a všechno se velmi podobné, což dělá z obou aplikací dokonalou a hlavně přímou konkurenci, se kterou se budou obě aplikace muset sami vypořádat a uvidíme, co se například objeví v dalších týdnech a jestli ještě nějaká novinka na toto téma padne.

Zatím to vypadá, že hodně uživatelů zkouší Instagram Stories a budou ho i nadále využívat, jelikož komunita okolo Instagramu je daleko silnější a hlavně početnější a navíc nemusí samotní uživatelé využívat dvě aplikace, což je pro ně rozhodně největším plusem, jaký si mohou přát.

Jaký je Váš názor?

05.08.2016