Apple si rozhodně dává načas a zatím o iPhone 7 nezveřejnil jedinou zmínku. Na posledním WWDC, které proběhlo nedávno mluvil pouze a jenom o operačních systémech a vylepšených aplikacích, nicméně o nových zařízeních v podobě právě zmíněného iPhone ani MacBooku nepadlo ani slovo.

Nicméně uniklé fotografie na internetu a nejrůznější diskuse zatím nasvědčují tomu, že by se měl iPhone 7 objevit již letos na podzim a všechny okolnosti také nasvědčují právě tomu, že vy se iPhone 7 měl objevit v Space Black variantě. Jednalo by se o tmavě modrou barvu, která je moderní a podle fotografií, které Vám pochopitelně přinášíme se jedná o velmi zajímavou verzi.

(obrazek)

Nicméně se zatím nejedná o oficiální informace, které by byly potvrzené ze strany Apple. NA druhou stranu – samotní uživatelé již na nějakou novinku v podobě nového mobilního telefonu čekají poměrně dlouho a bylo by vhodné, když by se zařízení právě ještě v letošním roce objevilo na trhu.

Na druhou stranu – Apple nevypustí do prodeje a do celého světa zařízení, o kterém si není více jak na sto procent jistý svojí funkčností a celkovou spolehlivostí. Jedná se o to, že Apple má rád všechno pod kontrolou a hlavně všechno funkční, což je rozhodně dobře, že nedá do prodeje nějaké zařízení, které by nebylo stoprocentně funkční a připravené pro davové používání.

Jak všechno dopadne se dozvíme snad na konci tohoto roku, pokud se tedy Apple rozhodne, že právě ještě v letošním roce vydá nový iPhone 7, na který lidé čekají již delší dobu. A pokud se bude ještě jednat o moderní a tmavě modrou barvu, kterou společnost Apple označuje za Space Black, bude se jednat o třešničku na dortu, kterou si nebudete moci nechat ujít.

06.08.2016