dne 12.04 závřeno

Společnost Apple aktuálně slaví překročení jednoho poměrně hodně velkého a důležitého milníku a to v podobě prodaných zařízení. Za celou existenci společnosti Apple a prodeje mobilního telefonu iPhone prodal již jednu miliardu zařízení. Jedná se o hodně velký okamžik, který Apple právě prožívá.

(obrazek)

O tom, že Apple je silná společnost rozhodně není pochyb a jedná se o tu nejlepší a nejprogresivnější společnost, která kdy na světě byla. Její produkty jsou oblíbené, ale také moderní a funkčně řešené, což je ideální kombinace, díky které budete mile překvapeni, pokud si právě nějaké Apple zařízení pořídíte.

Jedna miliarda zařízení je neuvěřitelný počet, který právě Apple prodal a distribuoval mezi lidi. Tohoto úspěchu dokázal hlavně sám zakladatel Steve Jobs, který položil samotné základy společnosti Apple. Další velký dík patří aktuálnímu CEO společnosti Apple a to Timu Cookovi, který uvolnil iPhone 6 Plus, který udělal opět velkou díru na trhu.

Tim Cook tuto slavnou událost ohledně miliardy prodaných iPhonů okomentoval aktuálně:

„iPhone se stal jedním z nejdůležitějších, revolučních a nejvíc úspěšných produktů v historii. Už to není pouze společník každého zákazníka. iPhone je nezbytná součást každodenního života a otevírá nám spoustu možností. Minulý týden jsme zdolali další milník, když jsme překonali hranice 1 miliardy prodaných iPhonů. Nikdy jsme se nezaměřovali na to, abychom něčeho prodali nejvíce.  Neustále se ale snažíme vytvářet produkty, které Vám změní život. Děkuji všem v Applu, kteří s námi mění svět, každý den.“

Jaký bude další úspěch společnosti Apple?

03.08.2016