Oblíbené hodinky společnosti Apple s názvem Apple Watch není potřeba nějak zdlouhavě představovat, každý je moc dobře známe a za dobu od uvedení na trhu jsme o nich rozhodně slyšeli hodně, ale také si je někdo rozhodně i zakoupil. Jedná se o hodně prodávaný produkt společnosti Apple, který byl ještě v nedávné době o celých 1500Kč na českém trhu zlevněn.

Právě to je jedna z věcí, díky které si hodně lidí myslí, že na podzim letošního roku kromě nových MacBooku, iPhone 7 a dalších drobností přijdou právě nové hodinky Apple Watch ve svoji druhé verzi. Apple podle spekulací zlevnil Apple Watch, aby se dobře doprodávali a díky tomu se lidé připravili na další a druhou vlnu těchto hodinek.

(obrazek)

Podle posledních průzkumů si sama společnost Apple zjistila, že 60% uživatelů si druhou verzi hodinek Apple Watch zakoupí, což byl jistě nový impulz a jak se říká vítr do plachet, díky čemuž se začaly vyrábět nové hodinky.

Nicméně se jedná o spekulace, které nejsou nikterak podložené a všechno se ještě může několikrát změnit, což je pravděpodobné, jelikož Apple si všechny připravované věci a produkty drží dokonale pod pokličkou, což má za následek právě tyto spekulace, které na internetu v neskutečném měřítku probíhají.

60% je poměrně hodně vysoké číslo a rozhodně se jedná o skalní fanoušky, kteří mají většinu jablečných produktů a každým rokem si kupují aktuální novinky. Nové Apple Watch si rozhodně koupí i další lidé, kterým právě první verze buď nevyhovuje, nebo si myslí, že druhá verze bude daleko lepší a propracovanější.

Což je rozhodně pravda, jelikož druhé verze jejich produktů je vždy daleko lepší, jelikož se vývojáři a vlastně i celý tým poučí z chyb, které napáchali ve verzi jedna. Jedná se o klasický postup a my se nyní těšíme na propracované a doslova vymazlené Apple Watch 2.

14.05.2016