Co si budeme povídat, ale iPhone je celosvětově nejoblíbenějším mobilním telefonem zcela oprávněně. Jedná se o promyšlený mobilní telefon do každého detailu, moderně zpracovaný díky použitým materiálům a také funkčně vyspělý, což je vše v dokonalé kombinaci. Jelikož se jedná o již několikátou řadu tohoto mobilního telefonu, samotná společnost Apple se dokázala velice rychle a hbitě přeměnit a vyslechnout svoje zákazníky k uzpůsobení různých funkcí, ale také instrukce a dalších věcí, které jsou iPhone od iPhone daleko lepší a promyšlenější.

Ve videu, které si nebudeme popisovat, nicméně Vám pouze a jenom doporučíme ho shlédnout se odehrává několik skrytých novinek, které nejsou tolik propagované a díky tomu o nich bohužel moc lidé neví - což je na druhou stranu velká škoda.

Video skvěle zachytává všechny nejrůznější novinky, propracované věci a celkově doporučujeme samotné video shlédnout až do konce a schválně kolik z Vás pozná nějaké funkce, o kterých víte a které například využíváte.

IPhone je tolik rozšířené a vylepšované zařízení, které si bezpochyby velice rychle oblíbíte a nebudete ho chtít dát z ruky. Nevěříte?

04.05.2016